Čas na serveru 15:48:43

Posezení

Id: 71304

Posezení

  •  / Posezení /   Autor neurčen
  •  / Posezení /   Autor neurčen
  •  / Posezení /   Autor neurčen

tempera/papír, rozměr 23,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 601x

Vyvolávací cena:

2 600