Čas na serveru 20:23:54

Posezení v parku

Id: 150314

Posezení v parku

  •  / Posezení v parku /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 27 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, rentoilováno, oděrky v malbě, oděrky na rámu

zobrazeno: 1984x

Vyvolávací cena:

3 600