Čas na serveru 07:00:00

Potok v mlze

Id: 6508

Potok v mlze

  •  / Potok v mlze /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 50 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

zobrazeno: 1834x

Vyvolávací cena:
3 200

8 000