Čas na serveru 18:00:30

Pouť u sv. Antoníčka

Id: 89901

Pouť u sv. Antoníčka

  •  / Pouť u sv. Antoníčka /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 28 x 42 cm, signováno vlevo dole Šenfeld dle Uprky, poškozený rám, obraz v původním stavu, autor byl od dětství přítelem Joži Uprky, u kterého se sám zdokonaloval v malbě, pocházel a žil v městě Kněždub, zemřel tragicky na konci 2. světové války v roce 1945

zobrazeno: 5108x

Vyvolávací cena:

3 031