Čas na serveru 15:53:00

Prales

Id: 95406

Prales

  •  / Prales /   Autor neurčen
  •  / Prales /   Autor neurčen
  •  / Prales /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 33 x 24 cm, značeno monogramem vlevo dole, škola J. Mařáka, kolem roku 1900, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1321x

Vyvolávací cena:

4 800