Čas na serveru 04:19:17

Přátelé

Id: 222208

Přátelé

  •  / Přátelé /   Autor neurčen
  •  / Přátelé /   Autor neurčen
  •  / Přátelé /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 20 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám, malba na několika místech poškozena,po

zobrazeno: 3470x

Vyvolávací cena:

4 600