Čas na serveru 16:36:47

Pražské panorama

Id: 115825

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, signováno vpravo dole, 19. století, obraz v minulosti pravděpodobně čištěn, nerámováno viz foto

zobrazeno: 6801x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 58