Čas na serveru 11:48:59

Před bouří

Id: 192904

Před bouří

  •  / Před bouří /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 27 x 40 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3772x

Vyvolávací cena:
2 800

31 300

Příhozy: 65