Čas na serveru 06:52:40

Před statkem

Id: 117405

Před statkem

  •  / Před statkem /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 45 x 59 cm, signováno uprostřed dole Schufried, dekorativně adjustováno, na obraze lokální krakeláž, v minulosti odborně restaurováno

zobrazeno: 2092x

Vyvolávací cena:

7 099