Čas na serveru 14:48:34

Představy

Id: 258604

Představy

  •  / Představy /   Autor neurčen
  •  / Představy /   Autor neurčen
  •  / Představy /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, 60. léta, olištováno

zobrazeno: 1316x

Vyvolávací cena:
800