Čas na serveru 07:14:52

Při západu slunce

Id: 32202

Při západu slunce

  •  / Při západu slunce /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 1902, krakelované plátno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1308x

Vyvolávací cena:

2 800