Čas na serveru 10:04:52

Přichází jaro

Id: 74901

Přichází jaro

  •  / Přichází jaro /   Autor neurčen

olej/sololit, rozměr 40,5 x 47,5 cm, signováno vlevo dole M. Budíková-Svobodová, poškozený rám, doporučeno čistit, původní stav

zobrazeno: 1673x

Vyvolávací cena:
800

900