Čas na serveru 00:31:46

Přístav

Id: 134020

Přístav

  •  / Přístav /   Autor neurčen
  •  / Přístav /   Autor neurčen
  •  / Přístav /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 29 x 44 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 1593x

Vyvolávací cena:
1 200

2 600