Čas na serveru 18:35:50

Přístav

Id: 155702

Přístav

  •  / Přístav /   Autor neurčen
  •  / Přístav /   Autor neurčen
  •  / Přístav /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 26 x 52 cm, signováno nečitelně vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3819x

Vyvolávací cena:

15 002