Čas na serveru 00:28:12

Procházka u zříceniny

Id: 302009

Procházka u zříceniny

  •  / Procházka u zříceniny /   Autor neurčen

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 13 x 16,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1051x

Vyvolávací cena:

4 033