Čas na serveru 17:21:20

Proti vlnám

Id: 56702

Proti vlnám

  •  / Proti vlnám /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 73 x 101 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz v minulosti restaurován, rámováno

zobrazeno: 1604x

Vyvolávací cena:
1 200

5 600