Čas na serveru 21:51:06

Proti vlnám

Id: 56702

Proti vlnám

  •  / Proti vlnám /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 73 x 101 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz v minulosti restaurován, rámováno

zobrazeno: 1076x

Vyvolávací cena:
1 200

5 600