Čas na serveru 11:09:54

Řeka ve městě

Id: 114015

Řeka ve městě

  •  / Řeka ve městě /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vlevo dole J. Lambert, oděrky na rámu, původní dobrý stav

zobrazeno: 527x

Vyvolávací cena:

6 000