Čas na serveru 01:21:20

Řetězový most

Id: 41116

Řetězový most

  •  / Řetězový most /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozena malba, původní stav, poškozený rám

zobrazeno: 1601x

Vyvolávací cena:
800

1 200