Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
Nápověda Autor neurčen
Rozkvetlá jabloň
Id: 488502
olej/plátno, rozměr 41,5 x 52,5 cm, vpravo dole fragmenty podpisu, rámováno, poškozený rám, na několika místech poškozená malba a natržené plátno
zobrazeno: 65x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2024,05-1,14,19,58,00
( 14.5.2024, 19:58:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |