Čas na serveru 02:25:53

Slávka Krátká - Čertovka

Slávka Krátká
Čertovka

Id: 611501

akryl/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen Certifikát autentičnosti vystavený autorkou,po

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Olbram Zoubek - Anděl

Anděl

Id: 610001

papírový reliéf, ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Josef Konečný - Kytice

Josef Konečný
Kytice

Id: 607101

olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

František Tavík Šimon - Venkovská silnice v zimě

František Tavík Šimon
Venkovská silnice v zimě

Id: 606206

lept/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 39 cm, značeno vpravo dole, číslováno a autorská pečeť vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Fr. Soukup - Hostivař

Fr. Soukup
Hostivař

Id: 606002

olej/karton, rozměr 37 x 58 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Adolf Born - Španělská slavnost

Španělská slavnost

Id: 605301

lept/papír, rozměr listu 48 x 42 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Fischerová – Kvěchová - Koleda

Marie Fischerová – Kvěchová
Koleda

Id: 589701

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní předloha pro pohlednici

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s růží

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růží

Id: 604802

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

H. Jurčík - Zátiší

H. Jurčík
Zátiší

Id: 608505

olej/sololit, rozměr 62 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Trnka - Smutný pejsek

Jiří Trnka
Smutný pejsek

Id: 604807

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 11,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail