Slávka Krátká
Čertovka
Id: 611501
akryl/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen Certifikát autentičnosti vystavený autorkou,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 000 Kč
Anděl
Id: 610001
papírový reliéf, ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč
Josef Konečný
Kytice
Id: 607101
olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč
František Tavík Šimon
Venkovská silnice v zimě
Id: 606206
lept/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 39 cm, značeno vpravo dole, číslováno a autorská pečeť vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Fr. Soukup
Hostivař
Id: 606002
olej/karton, rozměr 37 x 58 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Španělská slavnost
Id: 605301
lept/papír, rozměr listu 48 x 42 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 500 Kč
Marie Fischerová – Kvěchová
Koleda
Id: 589701
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní předloha pro pohlednici
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růží
Id: 604802
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
H. Jurčík
Zátiší
Id: 608505
olej/sololit, rozměr 62 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Jiří Trnka
Smutný pejsek
Id: 604807
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 11,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč