Čas na serveru 20:43:00

Jaro Procházka - Trh na Kampě

Jaro Procházka
Trh na Kampě

Id: 533203

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan  Dědina - Cyklistka

Jan Dědina
Cyklistka

Id: 531103

kombinovaná technika/karton, rozměr 57 x 40 cm, značeno na levé straně, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Wiesner - Portrét

Adolf Wiesner
Portrét

Id: 419405

olej/plátno, rozměr 80 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, malba na několika místech zvlněná

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav  Porš - U břehu Chrudimky

Gustav Porš
U břehu Chrudimky

Id: 535701

olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v monografii Gustav Porš, uveden chybný rozměr(naps. dipl. Ing. Otakar Kapička, 2018)

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Jan Kristofori - Kříž

Jan Kristofori
Kříž

Id: 531801

kombinovaná technika, strukturální malba/karton, rozměr 98 x 68 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Milan Chabera - Portrét muže

Milan Chabera
Portrét muže

Id: 532301

kombinovaná technika/papír, rozměr 74 x 53 cm, značeno a datováno na levé straně, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

7 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 533601

bronzová plastika, rozměr 13,5 x 14,5 cm, značeno na podstavci, přiložen Certifikát autorství vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem (2021), kat. č. 9711

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

František Hodonský - Sochařské zátiší

František Hodonský
Sochařské zátiší

Id: 533901

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno ve spodní části, autorsky olištováno, získáno z ateliéru autora

Vyvolávací cena:
12 000

13 000

Detail

Kristian Kodet - Souznění

Kristian Kodet
Souznění

Id: 533801

olej/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Petr Modlitba - Setkání s grizzlym

Petr Modlitba
Setkání s grizzlym

Id: 530901

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

7 500

Detail