Čas na serveru 07:26:48

Rozkvetlé pastviny

Id: 181009

Rozkvetlé pastviny

  •  / Rozkvetlé pastviny /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, lokální poškození malby

zobrazeno: 392x

Vyvolávací cena:

8 300