Čas na serveru 04:37:56

Rozkvetlé předhůří

Id: 233805

Rozkvetlé předhůří

  •  / Rozkvetlé předhůří /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 70 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto,po

zobrazeno: 1127x

Vyvolávací cena:
1 100

2 600