Čas na serveru 14:47:33

Rybář

Id: 120012

Rybář

  •  / Rybář /   Autor neurčen
  •  / Rybář /   Autor neurčen
  •  / Rybář /   Autor neurčen

olej/sololit, rozměr 54 x 39 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 552x

Vyvolávací cena:

2 900