Čas na serveru 15:47:08

Rybář

Id: 127303

Rybář

  •  / Rybář /   Autor neurčen
  •  / Rybář /   Autor neurčen
  •  / Rybář /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 20,5 x 27 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1769x

Vyvolávací cena: