Čas na serveru 06:37:35

Rybáři

Id: 188512

Rybáři

  •  / Rybáři /   Autor neurčen
  •  / Rybáři /   Autor neurčen
  •  / Rybáři /   Autor neurčen

kresba/tužka/papír, rozměr ve výřezu 21 x 26,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1068x

Vyvolávací cena:
400

600