Čas na serveru 15:25:12

Rybáři

Id: 190902

Rybáři

  •  / Rybáři /   Autor neurčen
  •  / Rybáři /   Autor neurčen
  •  / Rybáři /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 68 x 92 cm, signováno vpravo dole Melka ?, obraz v minulosti restaurován, značně poškozen, novodobě rámováno

zobrazeno: 1473x

Vyvolávací cena:
1 100

6 000