Čas na serveru 15:25:38

Rybáři

Id: 2432

Rybáři

  •  / Rybáři /   Autor neurčen
  •  / Rybáři /   Autor neurčen
  •  / Rybáři /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 45 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1948, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1783x

Vyvolávací cena:

2.9.2015, 21:45:00

2.9.2015 21:40 1 500 Kč