Čas na serveru 06:41:19

Rybáři

Id: 66604

Rybáři

  •  / Rybáři /   Autor neurčen
  •  / Rybáři /   Autor neurčen
  •  / Rybáři /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 47 x 62 cm, značeno Beneš vlevo dole, lokální poškození malby, oděrky na rámu

zobrazeno: 1275x

Vyvolávací cena:
1 200