Čas na serveru 01:10:56

Rybáři

Id: 139613

Rybáři

  •  / Rybáři /   Autor neurčen
  •  / Rybáři /   Autor neurčen
  •  / Rybáři /   Autor neurčen
  •  / Rybáři /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 47 x 36 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 78, 19. století, oděrky na rámu

zobrazeno: 3997x

Vyvolávací cena:

4 400