Čas na serveru 06:11:51

Rybáři na Obu

Id: 96502

Rybáři na Obu

  •  / Rybáři na Obu /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr ve výřezu 16,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, na paspartě věnování, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, ruská provenience

zobrazeno: 1983x

Vyvolávací cena:

1 800