Čas na serveru 16:20:54

Rybářská bašta

Id: 190202

Rybářská bašta

  •  / Rybářská bašta /   Autor neurčen

olej/lepenka, rozměr 23 x 34 cm, signováno monogramem vlevo dole, doba vzniku kolem 1890, poškozený rám, poškozená malba

zobrazeno: 1317x

Vyvolávací cena:

11 500