Čas na serveru 19:17:40

Rybářská bašta v Holandsku

Id: 187301

Rybářská bašta v Holandsku

  •  / Rybářská bašta v Holandsku /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 21,5 x 41 cm, signováno a datováno 1856 vlevo dole, odborně čištěno, praskliny na rámu

zobrazeno: 1193x

Vyvolávací cena:

12 800