Čas na serveru 12:50:21

Rybářská výprava

Id: 187504

Rybářská výprava

  •  / Rybářská výprava /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 65 x 54 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 1374x

Vyvolávací cena:

9 000