Čas na serveru 22:01:04

Šárka

Id: 50013

Šárka

  •  / Šárka /   Autor neurčen
  •  / Šárka /   Autor neurčen
  •  / Šárka /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 50 x 69 cm, signováno vlevo dole Pešek, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1808x

Vyvolávací cena:
600