Čas na serveru 09:51:52

Setkání

Id: 241701

Setkání

  •  / Setkání /   Autor neurčen
  •  / Setkání /   Autor neurčen
  •  / Setkání /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 48 x 65 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1387x

Vyvolávací cena:
4 800

7 500