Čas na serveru 02:30:42

Skalnatý vrchol

Id: 147513

Skalnatý vrchol

  •  / Skalnatý vrchol /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 30 x 26 cm, signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, obraz zašpiněn

zobrazeno: 1433x

Vyvolávací cena:
1 200

3 800