Čas na serveru 06:59:22

Skalní sídlo

Id: 69217

Skalní sídlo

  •  / Skalní sídlo /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 68 x 105 cm, signováno a datováno vpravo dole, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2029x

Vyvolávací cena:

16 500