Čas na serveru 15:46:00

Šlechtic

Id: 143124

Šlechtic

  •  / Šlechtic /   Autor neurčen
  •  / Šlechtic /   Autor neurčen
  •  / Šlechtic /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 41 x 22 cm, signováno vpravo dole monogramem AM, oděrky na rámu, 19. století

zobrazeno: 1939x

Vyvolávací cena:

7 500