Čas na serveru 15:56:16

Slunce na kameni

Id: 24306

Slunce na kameni

  •  / Slunce na kameni /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 50 x 90 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 860x

Vyvolávací cena:
2 200

3 200