Čas na serveru 07:05:49

Šohaj

Id: 286007

Šohaj

  •  / Šohaj /   Autor neurčen
  •  / Šohaj /   Autor neurčen
  •  / Šohaj /   Autor neurčen

akvarel/papír, rozměr 23 x 33 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 4664x

Vyvolávací cena:
900

26 500

Příhozy: 62