Čas na serveru 08:49:47

Stará kovárna

Id: 267701

Stará kovárna

  •  / Stará kovárna /   Autor neurčen

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 51 x 43 cm, nečitelný monogram vlevo dole, rámováno, v minulosti odborně čištěno, 19. století

zobrazeno: 3984x

Vyvolávací cena:
1 800

19 000