Čas na serveru 03:36:38

Stařec s dýmkou

Id: 62401

Stařec s dýmkou

  •  / Stařec s dýmkou /   Autor neurčen

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 20 cm, signováno vlevo dole Hoffmann, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1586x

Vyvolávací cena:

5 600