Čas na serveru 09:13:17

Starý strom

Id: 371805

Starý strom

  •  / Starý strom /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 50 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, poškozený rám

zobrazeno: 2933x

Vyvolávací cena:

5 600