Čas na serveru 05:20:32

Střechy

Id: 111807

Střechy

  •  / Střechy /   Autor neurčen
  •  / Střechy /   Autor neurčen
  •  / Střechy /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2168x

Vyvolávací cena:
1 800

9 000