Čas na serveru 17:07:16

Stromořadí

Id: 51024

Stromořadí

  •  / Stromořadí /   Autor neurčen

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 31cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2082x

Vyvolávací cena:
1 200

6 000