Čas na serveru 18:46:12

Studie kreseb

Id: 202510

Studie kreseb

  •  / Studie kreseb /   Autor neurčen

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1580x

Vyvolávací cena:
500

1 300