Čas na serveru 14:51:52

Surrealistický motiv

Id: 68101

Surrealistický motiv

  •  / Surrealistický motiv /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 58 x 89 cm, značeno na zadní straně, autorsky olištováno, původní stav

zobrazeno: 2064x

Vyvolávací cena:

1.3.2017, 21:18:00

1.3.2017 21:14 5 500 Kč