Čas na serveru 13:28:03

T. G. Masaryk

Id: 141517

T. G. Masaryk

  •  / T. G. Masaryk /   Autor neurčen

busta/pálená hlína, celková výška včetně podstavce 45 cm, signováno na zadní straně plastiky, datováno 1947, na přední straně popis

zobrazeno: 1835x

Vyvolávací cena:

3 300