Čas na serveru 19:20:50

Tajuplný les

Id: 66306

Tajuplný les

  •  / Tajuplný les /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 45 x 128 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku těsně po roce 1900, jedná se o školu profesora Josefa Schussera, drobně poškozena malba, nerámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1761x

Vyvolávací cena:
1 600

2 300