Čas na serveru 09:21:55

Tanečnice

Id: 120011

Tanečnice

  •  / Tanečnice /   Autor neurčen
  •  / Tanečnice /   Autor neurčen
  •  / Tanečnice /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 46 x 56 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 1596x

Vyvolávací cena:

14.3.2018, 22:24:00

3.3.2018 9:32 2 000 Kč